Leden 2008


Hamaniičko 31.1

31. ledna 2008 v 14:13 | Gia |  ..moje jídlo:)..
Ahojte kočky moje

Snídaně :
1 menší pomeranč + kafe

Svačina:
nic

Oběd: 1/3 malého řizku :( s maličkou trochou brambor:( musela sem + 1 menši rajče + 1 kafe + 4 hroznové kuličky

Svačina:
kafeee:) + nakrajené menší jabliičko na kostičky do mističky + 2 lžičky bíleho light jogurtu + pár kuliček hroznového vína + 2 bebe sušenky dobré ráno ovocné + zelený čaj

Večeře:
půlka cel. malinké housky + 3 menší kousky manga

Pohyb:
Odpoledne
kliky 50x
sedy lehy 2x 100
cviky na břicho 2x 100
cviky na vnitřní stehna s činkou 1, 5 kg 2x 150
cviky na vnější stehna s činkou 1, 5 kg 2x 150
Večer
kliky 50x
s činkou 1,5 kg na ruce 2 x 200
sedy lehy 2x 100
cviky na břicho 2x 25
cviky na vnější stehna s činkou 1, 5 kg 150x
cviky na vnitřní stehna s činkou 1, 5 kg 150x
s činkou 1, 5 kg na zadek 2 x75


Brokolice se sýrovou omáčkou

31. ledna 2008 v 11:11 | Gia |  Vegetarianství

Brokolice se sýrovou omáčkou

Potřebujeme:
* 1 větší brokolice
* 200 g nastrouhaného tvrdého sýra
* 3/4 hrnku smetany ke šlehání
* 8 lžic bílého vína
* šafrán
* mletý muškátový květ
* sůl
Postup:
Brokolici dobře omyjeme a rozdělíme na růžičky, v osolené vodě vaříme do měkka. Poté ji opatrně scedíme. Smetanu na mírném ohni povaříme, přidáme sýr a mícháme, dokud se sýr nerozteče. Dochutíme solí, šafránem, muškátovým květem a nakonec bílým vínem. Uvařenou brokolici podáváme přelitou sýrovou omáčkou a s různě upravenými brambory.

Sexy tělo podle Rihanny

31. ledna 2008 v 11:01 | Gia |  °°°Cvičení°°°
Když tančíte do rytmu jejího hitu Umbrella, určitě toužíte po těle, jaké vlastní tato žhavá Barbadosanka. Stačí vyzkoušet její taneční trénink a budete ho mít!

1. Boky: Postranní úmysly

a) Postavte se do širokého stoje rozkročného a prsty u nohou vytočte do stran. Pravou ruku zapřete v bok a levou vzpažte. Prsty míří
ke stropu.

b) Ukloňte se doprava a vytáhněte se za levou rukou. Nehrbte se přitom v zádech. Pánev se po celou dobu cvičení ani nehne. Hluboce se nadechněte. Vraťte se a vyměňte strany. Zopakujte pětkrát.
1. Postranní úmysly
=====================================================================

2. Zadek: Ladný výpad

a) Ze stoje vykročte pravou nohou vpřed a přeneste na ni váhu. Levou nohou se zapřete o bříška prstů. Obě ruce předpažte ve výši ramen. Dlaně otočte k sobě a ramena tlačte dolů.

b) Teď zatněte břišní svaly a pokrčte pravou nohu. Zároveň rozpažte a dlaně natočte dolů. Vraťte se do výchozí polohy a opakujte zase pětkrát. Pak vyměňte nohy.
1. Postranní úmysly
=====================================================================

3. Záda: Páteřní zákruta

a) Široce se rozkročte a pokrčte kolena tak, aby se kryla s prsty u nohou. Předkloňte se a s napnutými pažemi se zapřete o zem.

b) Vytočte levou paži ke stropu a pravou přesuňte mezi nohy, abyste se o ni mohla lépe zapřít a neztratila přitom rovnováhu. Paže by spolu měly tvořit jednu přímku od podlahy ke stropu. Zároveň natočte boky a podívejte se za levou rukou.
Třikrát se v této pozici zhluboka nadechněte a vydechněte. Pak vyměňte strany. Zacvičte třikrát na každou stranu.
1. Postranní úmysly
=====================================================================

4. Stehna: Baletní nářez

a) Stoupněte si do stoje spatného a chodidla vytočte do stran. V úrovni ramen rozpažte a ruce lehce pokrčte v loktech.

b) Pokrčte kolena, ramena tlačte dolů a s rovnými zády klesejte dolů. Paty zůstávají na zemi. Snažte se dostat tak nízko, jak to jen bez odlepení pat od podložky jde.

c) Propněte nohy a postavte se na špičky. Snažte se udržet rovnováhu po dobu tří nádechů a výdechů. Pomalu se vraťte zpátky. Dejte si osm opakování.
1. Postranní úmysly =====================================================================

5. Hýždě: Kočičí tanec

a) Zapřete se o všechny čtyři, přičemž paže i stehna tvoří s osou těla pravý úhel. Zanožte levou nohu a propněte ji (záda se vám lehce prohnou). Zhluboka se nadechněte.

b) S výdechem zatněte břišní svaly a přitáhněte levé koleno k čelu. Lehce se přitom vyhrbte. Vraťte se do pozice a) a dopřejte si deset opakování. Poté vyměňte nohy.
1. Postranní úmysly
=====================================================================

6. Břicho: Houpačka

a) Lehněte si na podložku a ruce nechte volně ležet nad hlavou. Zvedněte nohy a pokrčte je tak, že stehna s lýtky svírají pravý úhel. Prsty u nohou jsou v jedné přímce s lýtky. Přitlačte bedra k podložce a nadechněte se.

b) S výdechem zatněte břišní svaly, zvedněte paže ze země a horním obloukem je přitáhněte k tělu. Zároveň od podložky odlepte hlavu a ramena. Uvolněte krk. V této poloze se hluboce nadechněte a vydechněte. Vraťte se do polohy a) a zopakujte dvacetkrát.
1. Postranní úmysly
=====================================================================

7. Břicho: Lstivá kobra

a) Lehněte si na břicho a zapřete se o lokty a bříška prstů u nohou. Levou ruku zatněte v pěst, kterou chytnete dlaní pravé horní končetiny.

b) Zvedněte břicho, boky a kolena od země. Zatněte přitom břišní svaly a uvolněte ramena a krk. Dívejte se dolů na podložku. Stáhněte pupík k páteři a vydržte tak půl minuty. Na dalších třicet sekund se vraťte do polohy a). Cvik udělejte třikrát.
1. Postranní úmysly
=====================================================================

Holčiny

31. ledna 2008 v 10:36 | Gia |  ~~~Thinspiration~~~

Jídeláček

30. ledna 2008 v 17:28 | Gia |  ..moje jídlo:)..
Jídeláček na středeční den 30.1 :))

Snídaně
: Bílý light jogurt + zelený čaj + kafe

Svačina : pomeranč

Oběd : těstovinový salat + zelený čaj + malý cel. rohlik+ kafe

Svačina : kafe + mení jablko nakrajené na kousičky v misce s 2 lžičkama bílého light jogurtu + 3 bebe dobré rano ovocné(nemyslim 3 baličky ale ty platky) těch bebe docela lituju

Večeře : malinka celozrná bulka + cotage + 2 plátečky malého rajčete + kousek salat. okurky + černý čaj

hm tak místo svičení sem si dala asi 3 kousky perníku s čokoládovou polevou a 1 balíček bebe..jojo řekla sme že sem napíšu vše...abych se mohla pořádně stydět

Ztratila jsem kila a s nimi i vlasy!

30. ledna 2008 v 17:11 | Gia |  Dietky

Ztratila jsem kila a s nimi i vlasy!


Zhubnout 3 - 4 kg za týden je nadmíru lákavé, zvláště pokud již listujete katalogy s nabídkami letní dovolené. Nicméně víte, že takový styl hubnutí oplývá mnoha riziky?

I přesto, že se odborníci na výživu stále dokola snaží upozorňovat ženskou část veřejnosti na rizika spojená s velmi rychlým úbytkem hmotnosti, nedají si mnohé zarputilé »dietařky« mluvit do života. Za několik málo týdnů sice mohou oslňovat své protějšky konfekční velikostí 36-38, nicméně mnohdy za cenu nejrůznějších více či méně nápadných zdravotních problémů. Dietologové tvrdí, že optimální váhový úbytek by se měl pohybovat kolem 2 - 4 kg za měsíc.
Tuky jsou zásobárny toxických látek!
Hubnete-li příliš rychle, hrozí vám akutní otrava látkami, které se po léta hromadily ve vašich tukových tkáních. Patří k nim například již mediálně velmi známé polychlorované bifenyly. I z tohoto důvodu se nedoporučují drastické diety kojícím ženám, nebezpečné látky totiž přecházejí do mateřského mléka.
Zvýšený cholesterol, podrážděný žlučník, překyselení organismu a ti druzí…
Ano, čtete dobře! Právě takové lahůdky vás mohou při příliš rychlé honbě za štíhlými boky potkat, neboť se váš organismus nebude umět standardně vyrovnat s překotnými změnami. Například k překyselení organismu (ketoacidóze) dochází především u diet s výrazným omezením cukrů. Konečným důsledkem pak může být, díky velkým ztrátám sodíku, dehydratace organismu. Po praktické stránce to znamená zejména nadměrnou únavu, bolesti hlavy a snížené napětí podkoží (jinak řečeno vrásky)!
Hubnout bez cvičení je riziko!
Víte, že bez dostatečného množství svalové hmoty se svými »špíčky« trvale zatočíte jen velmi těžko? Při nedostatku fyzické aktivity a drastickém hubnutí se snižuje celkový objem svaloviny, to má mimo jiné za následek pokles úrovně tzv. klidového energetického výdeje. Jinými slovy, cvičíte-li, nejen že spalujete více energie, ale ještě si k tomu budujete svalovou hmotu. Ta se vám postará o vyšší energetické výdaje v době, kdy nejste fyzicky aktivní. K tomu všemu však samozřejmě potřebujete čas.
Vláknina je úžasná, není-li jí ovšem přespříliš
Nadměrný příjem jinak úžasné a potřebné vlákniny, spolu s malým energetickým příjmem, jsou dle mnoha odborníků spoluodpovědní za ztráty některých minerálních látek a vitamínů v období redukčních diet. Což se někdy projevuje zhoršenou kvalitou vlasů, nehtů, pokožky a třeba i sníženou imunitou. Pokud si jako doplněk vaší diety chystáte koupit nějaký typ vlákniny, volte raději preparáty s obsahem vlákniny rozpustné a při konzumaci nezapomínejte na dostatečný příjem neslazených tekutin!

Olé

30. ledna 2008 v 11:00 | Gia |  **About me-Gii*
Ahojte krásky:-*

jak pak se Vám daří?A co obáváte se zítřka?

Já ne, jelikož do školy nejdu : D včera sem byla u doktorky ta mi řekla že mam hnisavej zánět průdušek a že mam dost nateklé hlasivky proto nemůžu mluvit amam to z toho že sem přecházela nemoci takže bych měla bý doma ještě nejmín týden : D cože už fakt nevydržím..

Včera když jsem jela od doktorky sem viděla plakát a tam stálo "Nábor na balet pro dospělé" berou začatečníky i pokročilý..uvažovala sem o tom a zeptala se mamky a ta se mi vysmala, že na to přece potřebuju ladnost a tak...a že já mam docela neohrabané pohyby a že se na to nehodim..no škoda..tak aspon začnu chodit na tu jogu nebo do ty posilky..uvidim ještě:) ale spíš na jogu na tu chci chodit už tak 3 roky a ještě sem to neudělala : D
Tak se mějte krásně :-*

Vaše Gia


Jak jíst do polosyta?

29. ledna 2008 v 20:45 | Gia |  Dietky
Jíst do polosyta a pít do polopita! Zlaté pravidlo, které je prověřeno staletími, ale jehož dodržování není pro mnohé z nás vůbec jednoduché.

Chcete-li si udržet váhu, je důležité hlídat si porce konzumovaného jídla. Nejen strach má velké oči, ale také hlad. Pokud nejíte pravidelně a dlouho hladovíte, zákonitě vám hrozí, že se při nejbližší příležitosti přejíte. Ale i když se snažíte jíst pravidelně, dávejte si pozor na jednu věc. Než začnete cokoliv jíst, zeptejte se sami sebe "Mám hlad nebo chuť?"
Když už se pustíme do jídla, jak poznáme, že jsme sytí? V našem těle funguje mechanizmus, o kterém jste již určitě četli nebo slyšeli. Tento mechanizmus spojuje žaludek a mozek. Ze žaludku do mozku se vysílají signály, že do žaludku právě přichází potrava. Ale teprve až po 15-20 minut dojde našemu mozku konečný signál, že je žaludek přiměřeně naplněn.

Jíst do polosyta aneb Jak ukončit jídlo včas

Základním pravidlem jak se nepřejídat je: jíst pomalu.

Pokud to budete dodržovat, váš žaludek bude mít dostatek času informovat mozek, že už má dost. Podaří se vám tím kontrolovat a v případě potřeby (když hubnete) i snížit množství jídla.

K snídani vám naprosto postačí např. 40 g celozrnných cereálií se 125 ml odtučněného mléka. Jakkoli se vám může na první pohled zdát tato porce malá, věřte, že vám dodá potřebnou energii, vitamíny, minerály a vlákninu. Pokud budete chroupat lupínky pomalu a v klidu, bude váš žaludek i mozek spokojen. Protože přejíte-li se hned ráno, energie bude spotřebována na spalování snídaně a vám se bude chtít celé dopoledne spát.

A kdo by se měl naučit jíst pomalu? Především ten kdo:

- spořádá snídani rychleji než za 10 minut a oběd a večeři rychleji než za 15 minut
- polyká velká sousta
- jí tak rychle, že si nestačí jídlo ani vychutnat
- je většinou s jídlem hotov dříve než ostatní
- spořádá jídlo tak rychle, že má pocit těžkého žaludku a z jídla nakonec stejně nemá dobrý pocit

Existuje několik chytrých triků, jak jíst do polosyta a dát žaludku šanci, aby si s vaším mozkem mohl v klidu popovídat:

Jíst do polosyta aneb Jak ukončit jídlo včas Do úst vkládejte menší kousky jídla, pečlivě kousejte a neberte do úst další sousto, dokud nespolknete předchozí.
Nenabírejte příborem další sousto, máte-li plná ústa.
Občas přerušte na pár vteřin jedení, odložte příbor a konverzujte.
Vnímejte vůni a chuť pokrmu a užijte si to!
Dojídejte u stolu jako poslední.
Jezte pouze u stolu, nikoli vestoje.
Jezte v klidu.
Při jídle se nevěnujte žádné další činnosti (čtení novin nebo časopisů; sledování TV).
Vyhýbejte se fast-foodům a stánkům s rychlým občerstvením
Nemusíte dojídat vše, co máte na talíři (i když se jedná o zdravý pokrm)!

Pozor na psychický hlad!

Psychickému hladu zabráníte, když budete jíst nejen pomalu, ale také budete-li mít na talíři pestrou stravu - i malé kousky různých potravin postačí k tomu, abyste měli zážitek z rozličných chutí, vůní a barev. Používejte menší talíř - i když na něm máte malou porci - talíř vypadá plný a porce větší.

Zvláštné

28. ledna 2008 v 22:29 | Gia |  ~~~Thinspiration~~~

Moje jiidlo

28. ledna 2008 v 22:04 | Gia |  ..moje jídlo:)..
Ahojte kočky:-) :-*

jak pak se vám dnes dařilo?Dneska no nooo když se vezme tak se dá říct že to šlo:Dhroozně jsem se nudila..neskutečně

Snídaně : půl bíl. light jogurtu + kafčo

Sváča : nízkotučný kefír + pomeranč

Oběd : půl. cel. housky + těstovinový salát

Sváča : mno tady toho bylo: :D trochu cornflaksu + 1 rýž. chlebíček s jog. polevou + 2 kafe

Večeře : čaj + cer. bulku + cottage + salát. okurka + ehm trochu ovocného salatu: D

Do oběda to bylo super pak sem se nějak rozežrala...hruza

Pohyb
30 kliků...oh mě tak bolely ruce ze včerejška a to sem jich dřiv dala 100 s přehledem
2 x 150 s činkou 1, 5 kg na ruce
100 x cvik na záda
150 x cvik na břicho
150 x sedy lehy
2 x 150 na vnitřní stranu stehen s činkou 1, 5 kg
2 x 150 na vnější stranu stehen s činkou 1 , 5 kg

musim začít cvičit nějakejcvik na zadek..jinak bude furt tak tučnej a neforemnej mno fuj :D


Mé papkání dnes:)

27. ledna 2008 v 16:28 | Gia |  ..moje jídlo:)..
Zdraviim :-* :)

jak pak se Vám dnes daří?Doufám že dobře:)Můj včerejší jídlák se rovnal hotové katastrofvě proto ho sem radši ani nedám:D Ale jelikož na mě jako každý měsic přišly žráve dny (naštěstí už jim je konec) beru to s rezervou..

Snídaně : půl bílého jogurt light + kafe + zelený čaj

Sváča : nic

Oběd : trocha těstovinového salátu + 1 maličkatý slun. chlebík

Sváča : maličko ovocného salátu(mango, pomer. jablko, bíl. light jog.) + 1 ten racio chlebíček s jog.? polevou? + 2 kafe mnoo

Večeře : 2 kousky slun. chleba + cottage + salat. okurka + černý čaj s citroonem:)

Pohyb
Kliky 70 x
cvik na záda 100x
Sedy lehy 2 x 100
cvik na břicho : D netušim jak ho nazvat 2 x 50
na lýtka s činkou 1, 5 kg 100x
na stehna vnější 2x 150 s činkou 1, 5 kg
na sthena vnitřní s činkou 1, 5 kg 2x 150
Holky moje zlaté na té fotce nejsem já..keež by:)

Japonci už ví, jak na to

27. ledna 2008 v 13:48 | Gia |  Dietky

Japonci už ví, jak na to


S dietami je to opravdu těžké, jsou spojené s jojo-efektem, takže co zhubneme, nabereme znovu. Každý jedinec a každé tělo je unikátní a potřebuje něco jiného. Dieta oddělené stravy, kterou vám poradila sousedka, nemusí na vás mít žádný efekt. Jisté ale je, že dieta musí být vyvážená a rozhodně by měla obsahovat všechny potřebné vitamíny a hlavně bílkoviny. Těstoviny, rýže, sója, mléko, kuřecí maso a zelenina jsou potraviny, které potřebné snižovače cholesterolu obsahují. Proto je rozhodně ze svých diet nevynechávejte.

S dietou by se to nemělo přehánět. Někdy je lepší řídit se slovy Jackieho Gleasona, který si rád z diet dělal legraci, podle něj byl ale druhý den diety jednodušší, protože právě ten druhý den jste si sní skončili. Neuváženou dietou je taková, ve které vynecháte maso nebo silně omezíte konzumaci zeleniny, ovoce, obilovin, brambor a další na sacharidy bohatých jídel.

Nízkosacharidová dieta by mohla vážně poškodit vaše zdraví a zhubnutí nezaručí. Jednou z nejdrastičtějších metod je Atkinsonova dieta, ta totálně zakazuje zmíněné sacharidy a zakazuje určité potraviny a obsahuje mnoho ,,rad", které vám v hubnutí pomohou.

Dříve se říkalo, že Francouzky netloustnou, v dnešní době by se ale tento výrok měl trochu pozměnit na Japonky netloustnout a ještě žijí déle. Tradiční japonské jídlo je ta nejlepší dieta, kterou můžete vyzkoušet. Japonci se od nás Evropanů nebo Američanů odlišují tím, že nenasednou do svého auta, ale raději se projdou, zajezdí na kole, zaběhají a pořádně zacvičí. Japonská kuchyně v sobě ukrývá několik tajemství. Nejdůležitějším je hara hachi bunme, jíst jen tolik, aby jste se zaplnili z 80 procent. Uznávají malé porce, proto je japonské nádobí tak malé a nenutí je nabírat si spoustu jídla. Jídlo dlouho vychutnávají a často prý jí očima. Už odmalička se ženy učí, jak správně naservírovat jídlo, aby bylo vyvážené a vypadalo dobře na talíři. Sedm složek japonského jídla jsou ryby, rýže, sója, nudle, čaj a ovoce. A to dodržují i u snídaně. Vyzkoušejte třeba omelety Tamagoyaki.

Ingredience:
4 vejce
2 lžičky cukru
2 lžičky sojové omáčky
3 lžičky nasekané zelené cibulky

Příprava:
Rozbijte vejce a společně se všemi přísadami dejte do mísy a dobře smíchejte. Rozehřejte olej na pánvi a naběračkou nalijte trochu směsi a počkejte až se opeče z obou stran. Na konci dejte všechny omelety na sebe a spečte dohromady. Zarolujte na bambusovém tácku a nakrájejte na plátky. Můžete podávat třeba s výtečnými chaluhami nebo dovnitř vložte rybu či krabí prsty.

Tipy a triky, jak se ubránit nočnímu hladu

26. ledna 2008 v 19:48 | Gia |  Dietky

Tipy a triky, jak se ubránit nočnímu hladu

Nejhorší, co může člověka potkat je to, když jej v noci vzbudí hlad a on se musí jít najíst, aby zase usnul. Je všeobecně známo, že takové počínání není vůbec zdravé, protože člověk je po napůl probdělé noci spíše unavený, než odpočatý a kila jdou zejména při nočním přejídání závratnou rychlostí nahoru.

Místo jídla, pijte vodu

Pokud Vás v noci přepadne hlad, pokuste se místo jídla raději vypít sklenici vody. Ne nadarmo se říká, že hlad je převlečená žízeň a to platí jak přes den, tak také v noci. Voda Vám zaplní z části žaludek, navíc nemá žádné kalorie a Vám se bude lépe usínat.

Nalepte si na lednici Vaši fotografii

Je touha po jídle silnější, než Vaše představa dokonalé postavy? Potom máme pro Vás další tip. Pořiďte si fotografii, kde jste vyfocení například v plavkách a dejte si ji na lednici. Když Vás v noci zbudí hlad a budete se blížit k lednici, upozorní Vás tato fotografie na následky nočního jídla. Říkáte si že je to hloupost? Omyl, tento trik v mnoha případech funguje.

Nakupujte každodenně, ale pouze omezené množství potravin

Dalším účinným trikem, jak se ubránit nočnímu hladu je také takzvaná "prázdná lednice". Nakupujte raději každý den, ale pouze to, co sníte přes den, aby v lednici zůstalo co nejméně potravin. Čím více potravin v lednici zůstane, tím více Vás bude lákat představa jídla v noci.

Kalorie - co to vůbec je?

26. ledna 2008 v 19:45 | Gia |  Dietky

Kalorie - co to vůbec je?


Pokud se mluví o kaloriích, myslí se kilokalorie (kcal). 1 kilokalorie je rovna 1000 kalorií (cal). Pro mnohé jsou údaje v kaloriích "lepší", úspora 400 kalorií zní určitě lépe než úspora 0,4 kilokalorií. V některých případech je neznalost příčinou chybného údaje.

Kalorie - z čeho se skládá denní spotřeba

  • Základní potřeby - množství energie, kterou tělo potřebuje k udržení života v klidové poloze
  • Pracovní potřeby - množství energie, kterou tělo potřebuje ke kterékoliv formě činnosti
  • Energie, kterou tělo ztrácí v důsledku nedostatečného trávení

Kalorie - výpočet základní potřeby energie

Základní spotřebu energie lze vypočítat, když vynásobíte svou váhu v kilogramech 24. To znamená, že člověk, který váží 70 kg, má základní potřebu 1680 kilokalorií (kcal). V průběhu života se ovšem základní potřeba energie snižuje.

Kalorie - průměrná denní spotřeba

VěkŽeny
Muži
10 - 13 let2 100 kcal2 250 kcal
13 - 15 let
2 300 kcal2 500 kcal
15 - 19 let
2 400 kcal
3 000 kcal
19 - 25 let
2 200 kcal
2 600 kcal
25 - 51 let
2 000 kcal2 400 kcal
51 - 65 let
1 700 kcal
1 900 kcal
U základních živin má nejvyšší spalovací hodnotu tuk a to zhruba 9,3 kcal na gram, což je dvakrát tolik než bílkoviny a sacharidy, které mají 4,1 kcal na gram.
Třeba takový alkohol není žádná základní živina, ale zato je nadměrně kalorický. Má přibližně 7 kcal na gram.


Děkuju:)

26. ledna 2008 v 15:24 | Gia |  **About me-Gii*
Ahoj slečny moje zlaté:)!

Děkuji Vám všem hrozně moc za ty komenty..ani nevíte jakou jste mi udělaly radost!
A jak pak se máte?U nás je zase krásně..celý den mi svíti sluníčko do oken..tak se těším až půjdu ven:)Copak plánujete na dnešní večer?To já budu koukat na nějaký film ale ještě nevím na jaky:)

Tak se mějete krásně a ještě jednou Vám děkuji:-*
Vaše GiaChmuck

25. ledna 2008 v 18:31 | Gia |  **About me-Gii*
Dneska mi není vůbec dobře... mam nějakou špatnou náladu..určitě na to má vlilv i to že jsem už týden zalezla doma, když nepočítam pondělí a včera tu hodku u doktora...Je to deprimujicí a představa, že ven půjdu až v pondělí a to jen odvést brachu do školky a pak zas domu mě opravdu děsii a ještě horší je, že moje hlasivky jsou na tom pořád stejně..
Další věc je..že mi sem nikdo nechodí:) dneska tady byla aspon Maky za což jsem ji převelice vděčna..mam chut se na to všechno vykašlat .. na nějakej blog.. je jich stovky a když padne jeden na kterej stejně nikdo nechodí nic se nestane..chut tu sice je, ale to odvaha na to tu neni.takže to neudělám...A navíc pořád tak nějak doufám, že příjdu a uvidim, že můj článek má víc jak 5 komentářu a to ne za týden nebo 14 dní..ale za jediný den....nevim nevim slečny..
tak se vám omlouvám....
Gia